Dodavatelé

Volná místa

V současné době hledáme do týmu následující pozici - administrativa :

Popis práce

Účel tohoto popisu práce je vymezit rámec hlavních povinností zaměstnance v uvedené pracovní pozici.

OBECNÉ INFORMACE

NÁZEV POZICE

Administrativní pracovník

SPOLEČNOST

Unipro-Alpha (http://www.unipro-alpha.com)

PŘÍMÝ NADŘÍZENÝ

Majitel firmy

MÍSTO VÝKONU PRÁCE

Praha 9

PRACOVNÍ ÚVAZEK

100%

OBCHODNÍ REGION

Česká Republika

CO NABÍZÍME

●  Administrativní, evidenční a obchodní pozice ve velmi perspektivním odvětví sterilizačních a vážících přístrojů;

●  práce pro hlavního obchodního partnera lídra trhu v oboru plazmové sterilizace;

●  práce pro stabilního obchodního partnera s více než 15-letou praxí na českém trhu;

●  příležitost podílet se na prezentaci zcela nové generace produktů;

●  práce v přátelském a neformálním prostředí rodinného podniku;

PRACOVNÍ NÁPLŇ A PŘÍKLAD TYPICKÝCH ČINNOSTÍ

●  produktová podpora zákazníkům;

●  udržování stávající zákaznické báze;

●  zpracování nabídek produktů a služeb stávajícím i novým klientům;

●  orientace v portfoliu produktů.

●  evidence produktů v administrativním SW

●  vytváření faktur a evidence produktů

POTŘEBNÉ ZKUŠENOSTI A SCHOPNOSTI

●  samostatnost a zodpovědnost ke svěřeným úkolům;

●  komunikační dovednosti a příjemné vystupování;

●  schopnost základní komunikace v Anglickém jazyce;

POŽADOVANÉ VZDĚLÁNÍ A PRAXE

●  min. SŠ vzdělání.

●  Ochota jednání se zákazníky

●  předchozí zkušenosti s obchodní činností, či evidenčními SW jsou výhodou, nikoli podmínkou

KONTAKT

●  e-mail: makes@unipro-alpha.com

●  M: +420 777 162 537.