Dodavatelé 

Dodavatelé

Společnost 2mag vám nabízí více než 30 let odborných zkušeností v oblastech navrhování, vývoje, výroby a prodeje systémů s magnetickým a indukčním pohonem, jako jsou např. magnetická míchadla. Zkušenosti propojené s velkým zaujetím a pochopením pro naše zákazníky - i naše produkty - umožňuje rychlé a ekonomické vytváření řešení přesně pro vaše potřeby. Výroba speciálních produktů „na míru" je naším podnikáním, naší specializací a naší vášní! Na základě individuálních požadavků vznikají individuální - a co je ještě důležitější - ekonomicky proveditelná řešení.

DEKONTAMINACE ODPADNÍCH VOD  - TEPELNÉ SYSTÉMY BSL-1 AŽ BSL-4

Široká nabídka pro laboratoře a bioprůmysl

Společnost ACTINI se sídlem v městě Evian ve Francii má již přes 60 let zkušeností a vynikající pověst jako světová jednička v oblasti konstrukce, výroby a instalace zařízení pro tepelné zpracování. 

Společnost ACTINI, jakožto expert na dekontaminaci odpadních vod, nabízí kompletní sortiment standardních systémů určených k plnění požadavků chráněných laboratoří a biologických provozů, jež používají biologická látky, s úrovní biologické bezpečnosti BSL-1 až BSL-4.

 Schopnost inovovat spojená s technickými dovednostmi a historickým know-how umožňuje společnosti ACTINI poskytovat zákazníkům velice účinná a cenové výhodná řešení. Při zajišťování bezpečné likvidace odpadních vod společnost také řeší problémy související s produktivitou, rentabilitou zařízení, kompaktností systémů a udržitelností.

 

ASP

ASP je lídrem v oblasti prevence infekcí a věnuje se vytváření produktů, řešení a procesů, které odborníci potřebují k ochraně pacientů během jejich nejkritičtějších okamžiků. Zavázali jsme se neustále zdokonalovat technologie prevence infekcí, na kterých závisí zdravotní péče.

BMT

Ultrazvukové čističky pro laboratorní i průmyslové aplikace, včetně sestav do vícenásobných linek

Společnost Fedegari Autoklaven AG založená ve švýcarském Luganu na začátku 80. let 20. století, se specializuje na výrobu kompaktních laboratorních sterilizátorů, původně vyvinutých jako speciální polní zařízení pro německou armádu a pro švýcarskou a německou civilní obranu. Výjimečný rozvoj sektoru mikrobiologických a analytických laboratoří společně s vývojem výzkumných institucí, farmaceutického a potravinářského průmyslu a biomedicíny inspiroval zaměření společnosti Fedegari Autoklaven na výzkum a vývoj nových technologií, jehož výsledkem jsou špičkové parní sterilizátory, které slouží těmto tržním sektorů maximálně efektivně a účinně.   

Od roku 2000 nabízí specializovaný výrobní závod, který sídlí v kantonu Ticino (CH) na trhu sérii nejmodernějších laboratorních sterilizátorů, které se vyznačují vysokou technickou kvalitou, extrémní spolehlivostí, jedinečnou konstrukcí a velmi univerzálním použitím. Vysoké kvalitativní standardy vyráběných sterilizátorů jsou doprovázeny pečlivou pozorností věnovanou spokojenosti zákazníků a konečných uživatelů, která je konkrétně vyjádřena v obrovské nabídce možností personalizovaných řešení reagujících na nejrozmanitější požadavky a ve vysoce zkušené a kompetentní zákaznické podpoře a technické asistenční službě.

přístroje, zařízení a spotřební materiál pro potravinářské laboratoře se zaměřením na mlékárenství, pivovarnictví a výrobu nápojů

Hahnemühle GmbH –Váš partner pro řešení na míru

 Jakožto firma zaměřená na potřeby zákazníků vyvíjí Společnosti Hahnemühle FineArt GmbH papíry na míru podle vašich požadavků. Volba suroviny je prvním krokem výroby papíru, ať se jedná o celulózovou kaši, lintry nebo skelná vlákna. Povrchová úprava suroviny a nastavení výrobního procesu představují jedinečnou výrobní recepturu, z níž vzniká papír odlišující se od všech ostatních.

 Jistota dosažení spolehlivých výsledků při každém testu je jeden z hlavních bodů, který naši zákazníci oceňují. Naše vlastní laboratoře kontroly kvality rozšířily standardní testovací metody tím, že přidaly svoje vlastní interní, přísné a ještě specifičtější metody, aby pokryly neustále se zvyšující požadavky.

Společnosti Hahnemühle FineArt GmbH vyrábí filtrační papíry již více než 100 let. V minulost se naše známé filtrační papíry vyráběly a prodávaly pod značkou Schleicher & Schuell.

 V roce 2008 společnost Hahnemühle FineArt převzala španělskou firmu Filalbet a založila dceřinou společnost ALBET® Hahnemühle S. L. U. Dnes prodáváme naše filtrační produkty jako filtrační papíry, membrány a injekční filtry nezávisle pod značkovým názvem ALBET® LabScience.

 Jistota dosažení spolehlivých výsledků při každém testu je jeden z hlavních bodů, který naši zákazníci oceňují. Naše vlastní laboratoře kontroly kvality rozšířily standardní testovací metody tím, že přidaly svoje vlastní interní, přísné a ještě specifičtější metody, aby pokryly neustále se zvyšující požadavky.

Mechanické a digitální stopky pro průmysl a laboratoře

topné desky pro laboratorní i průmyslové aplikace s volbou povrchu- hliníkové slitiny, sklokeramický povrch CERAN, pískové lázně, laboratorní vařiče

laboratorní odstředivky, standardní i chlazené

Honeywell safety - ochranné obleky a prostředky včetně prostředí radioaktivního a BSL-4.

laboratorní a průmyslové váhy, váhy pro stanovení vlhkosti, počítání kusů, vážení zvířat, závaží všech tříd přesností jednotlivě i v sadách

filtrace a separace, filtrační papíry, membránové filtry, NUTRI CULT sterilní živná média, filtrační patrony, matrice, chromatografické papíry a blotting, transferové / blottingové membrány, filtrační zařízení pro vakuovou i tlakovou filtraci,papíry pro speciální aplikace, sterilizační papíry, přesné pH-Indikátorové papírky

OWR

QCS

přístroje a aparatury z křemenného skla, redestilační přístroje s nejnižší možnou hodnotou vodivosti, aplikace pro laboratoře tkáňových kultur

Boxy pro bezpečnou přepravu CBRN biologických a radioaktivních vzorků a materiálů.

Soupravy pro odběr vzorků.

Měřící přístroje pro vědu i praxi.

měřící technika a spotřební materiál nejen pro analýzu vody, fotometry, kolorimetrické systémy, zákaloměry, měření BSK a CHSK, termoreaktory, laboratorní inkubátory, lednice, pH metry, konduktometry, kyvetové testy, reagencie v prášku nebo v tabletách

Nemocnice, laboratoře a kliniky ve více než 140 zemích důvěřují řešením sterilizace a kontroly infekce od společnosti Tuttnauer. Jako globální společnost v oblasti medicíny neustále přispíváme ke zlepšení kvality a efektivnosti nákladů ve zdravotnictví a v biologických vědách. Tuttnauer -  vášeň pro výzkum a vývoj, vysoce kvalitní výroba a bezpečnost na pracovišti.

analyzátory alkoholu pro nápojový průmysl a kontrolní laboratoře, analyzátory čistoty a možných příměsí v CO2, analyzátory průmyslových odpadních vod na přítomnost významných znečišťujících látek - anilin, systémy pro analýzu obsahu alkoholu ve vlhčícím roztoku tiskařských strojů